Menu

Prázdniny jsou za rohem! Chystáte se na cesty?

Blíží se konec školního roku, s ním letní prázdniny a s těmi máme jednoznačně spojené výlety a dovolené, ať už jde o cesty po krásných vlastech českých, nebo o cestování do zahraničí.

Pokud patříte k těm, kteří se raději vydají po vlastní ose než s cestovní kanceláří, s největší pravděpodobností budete znát servery poskytující nabídky ubytování jako například booking.com.

Prohlížíte si předem fotografie či recenze hotelu, do kterého se plánujete vydat? Řešíte, zda je odpovídající cena v poměru k „výkonu“? Předpokládáme, že odpověď bude v obou případech kladná.

Díky internetu a moderním technologiím již dnes nikdo nechce kupovat zajíce v pytli. Někomu stačí recenze jiných návštěvníků, někdo se spolehne na fotky od poskytovatele ubytování, které ne vždy musí nutně ale odpovídat realitě. Určitě se ale shodneme, že se všichni chceme vyhnout nepříjemnostem a zklamání, zejména v případě, že jedeme na onu zaslouženou dovolenou.

Jednou z dalších možností, jak se podívat předem na to, co vás čeká, jsou například video recenze. Pro někoho to může být pohodlná cesta, jak se dozvědět více z pohledu reálného návštěvníka. Pokud chcete mít jistotu, že se například vybraný hotel opravdu trefí do vašeho vkusu, očekávané služby jsou odpovídající a nebudete řešit třeba špatné odhlučnění – možná i budete znát Youtube videa Pana Plešatého, který se přesně takovou formou hodnocení hotelů a jiných ubytovacích zařízení zabývá.

A protože my se v ITS zabýváme pro změnu vývojem chytrých aplikací, těší nás, že k recenzím ubytování používá pan Plešatý naší aplikaci dTASK, jako šikovného pomocníka.

Podívejte se na hodně sledovanou videorecenzi nočního vlaku do Košic:

Recenze dalších ubytovacích zařízení, jako pražský hotel Pytloun na Václavském náměstí, další videa najdete na kanálu Pana Plešatého.

Vyzkoušejte si také aplikaci dTASK!

Hledáte podobný šikovný nástroj? Aplikaci dTASK můžete používat i vy! Neváhejte nás kontaktovat, máme funkční řešení a rádi pomůžeme i vám!

Co dalšího si přečíst

Podívejte se na další aktuality ze světa IT a dění ve společnosti ITS

Praktická příručka bezpečného chování v kybersvětě od NÚKIB

Italský astronaut Paolo Nespoli u otevření Little Moon City Prague!

Hledáte partnera pro vaše IT?

Neváhejte se na nás obrátit.

Michal Šon

Michal Šon

Ředitel sekce pro klíčové zákázníky

Anna Říhová

Anna Říhová

Business Development Manager

Jan Šafrata

Jan Šafrata

Business Development Manager

Přihlašte se k našemu newsletteru