Menu

Novinky od IBM na vlnách Vltavy

V příjemném prostředí pražského Botelu Marina proběhlo ve středu 29. května 2024 další z pravidelných každoročních setkání zástupců ITS s partnery a zákazníky naší společnosti, a to opět u příležitosti prezentace novinek v portfoliu IBM.

Za slunečného počasí jsme se podívali „pod pokličku“ produktové řady IBM Power serverů a také na novinky v oblasti IBM storage, celý blok byl zakončen již tradičně informacemi k operačním systémům IBM i V7R5.

Kromě produktových novinek IBM jsme si připomněli i široký záběr společnosti ITS, tentokrát s detailnějším zaměřením na elektrorevize IT technologií a specificky pak v datových centrech, kde stále narážíme na nedostatky, a to překvapivě i u velkých společností.

Snažili jsme se tak apelovat na opomíjené skutečnosti a také třeba na prostý fakt, že revize IT zařízení jsou povinné ze zákona a podceňovat je se z mnoha důvodů nevyplácí. Hovořili jsme o tom, že častým důvodem odkládání revize je například obava z odstávky serveru, kterou umíme vyřešit v ITS brilantně – měřením metodou za provozu, tedy bez odstávky.

Pokud právě u vás ve společnosti řešíte téma revize IT prvků, neváhejte se obrátit na náš zkušený tým, rádi pomůžeme i vám – přečtěte si o revizích více.

Děkujeme všem klientům, partnerům, i odborným specialistům za zájem a účast a těšíme se opět na viděnou na podzim!

Co dalšího si přečíst

Podívejte se na další aktuality ze světa IT a dění ve společnosti ITS

ITS & aplikace dTASK partnerem národní konference interních auditorů

Hledáte partnera pro vaše IT?

Neváhejte se na nás obrátit.

Michal Šon

Michal Šon

Ředitel sekce pro klíčové zákázníky

Anna Říhová

Anna Říhová

Business Development Manager

Jan Šafrata

Jan Šafrata

Business Development Manager

Přihlašte se k našemu newsletteru