Menu

Teorie, nebo praxe?

1 min

Asi se shodneme na tom, že obojí je důležité, ale v oblasti jako jsou informační technologie může být rozdíl mezi oběma světy někdy až propastný.

Doby, kdy studenti technologických škol neměli možnost kontaktu s reálným prostředím jsou naštěstí nenávratně pryč. Už střední školy dnes opouští absolventi se sadou nejen teoretických, ale i praktických znalostí a dovedností.

V rámci naší dlouhodobé spolupráce se Střední soukromou školou výpočetní techniky na Praze 9, připravujeme nejen edukativní workshopy, ale právě i studentské praxe.

Vybraní studenti 2. a 3. ročníků si budou moci v rámci stáže v ITS pod křídly zkušených kolegů nejen vyzkoušet, jak to vypadá ve firemním prostředí, budou pro ně připraveny různé úkoly a testy, ale především mají možnost „sáhnout“ si na technologie a nástroje, se kterými by se v čistě školním prostředí setkat nemohli.

V propojení teorie a praxe ve formě praktické výuky spatřujeme velký smysl a rádi pomůžeme s výchovou nových IT talentů. Těšíme se tak již na konec dubna a první studenty, ze stáží vám pak přineseme reportáž ;).

Co dalšího si přečíst

Podívejte se na další aktuality ze světa IT a dění ve společnosti ITS

Co přinese směrnice NIS2 a jsou na ni české firmy připraveny?

Hledáte partnera pro vaše IT?

Neváhejte se na nás obrátit.

Michal Šon

Michal Šon

Ředitel sekce pro klíčové zákázníky

Anna Říhová

Anna Říhová

Business Development Manager

Jan Šafrata

Jan Šafrata

Business Development Manager

Přihlašte se k našemu newsletteru