• cs
 • en

Vytváříme strategická partnerství

Tvoříme dlouhodobé strategické partnerství se zákazníky založené na komplexnosti dodávek a profesionalitě služeb. Přístup ITS při realizaci řešení vychází z potřeb zákazníků, důsledné znalosti problematiky jejich činností, postupů, procesů a práce.

Aktuality

 • E-procesy mini komiks - epizoda 3

  2. 06. 2021

  dtube 
  Máme pro Vás třetí díl naší mini komiksové série na téma e-Procesy

  Číst více
 • E-procesy mini komiks - epizoda 2

  31. 05. 2021

  dtube 
  Máme pro Vás druhý díl naší mini komiksové série na téma e-Procesy

  Číst více
 • Seriál představující aplikaci e-Procesy

  27. 05. 2021

  dtube 
  Startujeme nový komiksový seriál, kterým Vám chceme přiblížit reálné situace, kde Vám může naše aplikace e-Procesy pomoci. 

  Číst více
 • Servisní partnerství Lenovo.

  17. 05. 2021

   

  Lenovo premier sp
   Společně s obhajobou nejvyšší úrovně obchodního partnerství s Lenovo jsme zároveň jsme obhájili naši kompetenci v oblasti servisu server a storage infrastruktury - Lenovo Premier Authorised service provider a také partnerství v oblasti servisování koncových stanic, tedy PC a noteboků - Lenovo Authorised service provider.

  Číst více
 • Obhájili jsme Lenovo partnerství nejvyšší úrovně.

  17. 05. 2021

   

  lenovo ispp 

  I v tomto roce jsme obhájili naše Lenovo partnerství nejvyšší úrovně a můžeme se pyšnit oceněním Infrastructure Solutions Partner Platinum. Jedná se o  TOP partnerství v oblasti serverové a storage infrastruktury.

  Neváhejte se na nás obrátit s požadavky od nejmenších serverů a datových úložišt až po návrhy datových center a složitější infrastruktrury. Známe Lenovo produkty i technologie a máme s nimi zkušenosti.

Úkolovník v maloobchodě

Úkolovník v maloobchodě

Aplikace Úkolovník (Tasklist) automatizuje proces vytváření, publikování, vyplňování, vyhodnocování a reportingu jednotlivých kontrolních seznamů definovaných koncovým uživatelem..

Úkolovník lze v organizaci použít jak pro účely kontroly prováděných rutinních a opakujících se činností, tak ke kontrole, provádění a auditu činností spojených s požadavky vycházejícími z legislativy a případných dalších smluvních závazků (kontrola bezpečnosti práce, protipožární ochrany, zabezpečení pracoviště atd.). Tuto aplikaci lze taktéž použít pro každodenní mikromanagement zaměstnanců a smluvních subjektů.

Jedno z nasazení aplikace je prostředí globálního obchodního řetězce, který ji využívá pro řízeni a získávání informaci z různých úrovní pracovních pozic. Původní komplikované a časově náročné sdělování a získávání informací od zaměstnanců bylo nahrazeno aplikací využívající mobilních zařízení, oslovení a získání informace od stovek prodejen je nyní otázkou minut.