Menu

Volkswagen Financial Services (Škofin) – komplexní péče o infrastrukturu

Společnost Volkswagen Financial Services, do roku 2016 známá především jako Škofin s.r.o., je přední finanční společností specializující se na financování osobních a užitkových automobilů a 30 let patří mezi leadery na trhu. Specializuje se především na podporu prodeje dealerské sítě značek Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, CUPRA, Porsche, Ducati, koncernových ojetých automobilů všech značek a prémiových značek Bentley a Lamborghini. Financovat však nově umí i vozy ostatních značek na trhu. Poskytuje úvěry nové generace, operativní leasing a také značkové pojištění, servisní balíčky a další služby mobility soukromým osobám, podnikatelům i firmám. 
Pro VWFS naše společnost zajišťuje dlouhodobě dodávky IT infrastruktury čítající mj. servery, disková pole, notebooky a s nimi související zajištění maintenance jak pro hardware, tak software. 

Rádi pomůžeme i vám

Zajímá vás více? Máte dotazy?

Další case studies

Podívejte se na naše další řešení.

Lotus‘s Thailand and Malaysia – dodávky aplikací a podpody pro oblasti B2B a pricingu.

Lotus‘s Thailand and Malaysia – dodávky aplikací a podpody pro oblasti B2B a pricingu.

Síť Lotus’s provozuje v Thajsku a Malajsii okolo 2500 retailových obchodů různých formátů se zaměřením na čerstvé zboží a potřeby pro domácnost. ITS pro Lotus’s dodala a provozuje řešení pro elektronickou výměnu dokumentů s dodavateli zásadní pro fungování celé sítě.

PRE - Moderní aplikace pro tradiční prostředí

PRE - Moderní aplikace pro tradiční prostředí

Pro klienta PRE jsme realizovali projekt na vybudování platformy pro provoz cloud-native aplikací, aplikace pro B2B komunikaci. nasazení chytrých elektroměrů či pomáhali koordinovat implementaci DevOps přístupu.

Hledáte partnera pro vaše IT?

Neváhejte se na nás obrátit.

Michal Šon

Michal Šon

Ředitel sekce pro klíčové zákázníky

Anna Říhová

Anna Říhová

Business Development Manager

Jan Šafrata

Jan Šafrata

Business Development Manager

Přihlašte se k našemu newsletteru