Menu

Každá pomoc se počítá

2 min

Jsme zastánci názoru, že i drobná pomoc se počítá. Podporujeme rádi projekty, které dávají smysl a jedním z nich, za kterými si stojíme, je pomoc seniorům.

Jako již několik let nazpět, i letos jsme v rámci dlouhodobé spolupráce s Ošetřovatelským domovem na Praze 3 opět podpořili dobrou věc. Spolu s dalšími partnery jsme se stali sponzory sociálního automobilu, který pomůže s převozy klientů a zajištěním potřebné operativy pro tento Ošetřovatelský domov.

Posláním OŠD Praha 3 je prostřednictvím pobytové služby poskytovat odbornou pomoc, podporu a péči lidem se sníženou soběstačností, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby, a kteří nejsou schopni žít bez pravidelné pomoci doma.

Ošetřovatelský domov Praha 3 usiluje o vytvoření důstojného prostředí s důrazem na individuální potřeby jednotlivých klientů při zachování jejich původního životního stylu, s cílem udržet kvalitu života a zároveň podpořit stávající soběstačnost. Vizí Ošetřovatelského domova je vytvářet svým klientům důstojné a zároveň klidné místo pro život, poskytovat službu, která se plně přizpůsobí klientovi, jeho přáním, protože hodnotou každého domova je kvalita života v něm.

Návštěva domova a jeho klientů je vždy milým lidským setkáním, které zahřeje u srdce. Věřili byste, že i v 90 letech se dá užít mnoho legrace, nebo že nejstaršímu klientovi Domova je překrásných 106 let?

Jste-li na vážkách, kam v závěru roku přispět, a nevybrali jste si ze spektra dobročinných spolků či organizací, podívejte se https://www.domovpraha3.cz/, kde i drobnou pomoc velmi ocení.

Přejeme OŠD mnoho bezproblémových kilometrů s pořízeným vozem a jeho klientům krásné Vánoce plné lásky a lidské společnosti.

Co dalšího si přečíst

Podívejte se na další aktuality ze světa IT a dění ve společnosti ITS

Hledáte partnera pro vaše IT?

Neváhejte se na nás obrátit.

Michal Šon

Michal Šon

Ředitel sekce pro klíčové zákázníky

Anna Říhová

Anna Říhová

Business Development Manager

Jan Šafrata

Jan Šafrata

Business Development Manager

Přihlašte se k našemu newsletteru