Menu

ITS web v novém kabátě!

Tak jako se posouvají technologie a vývoj kupředu, i my v ITS vnímáme, že je třeba posouvat i firemní a marketingovou komunikaci.

S radostí vám proto oznamujeme, že jsme pro vás vyvinuli, otestovali, spustili a stále ladíme k dokonalosti nové firemní webové stránky společnosti ITS!

Nový web má za úkol být především pro vás, naše zákazníky a partnery, přehledným informačním rozcestníkem – kde najdete vše potřebné k portfoliu produktů a služeb nabízených společností ITS, kontakty, důležité dokumenty či naše aktuální Partnerské statusy.

V sekci Aktuality vám budeme pravidelně přinášet novinky z dění ve společnosti ITS, ale i to nejdůležitější ze světa informačních technologií. V záložce Eventy pak najdete vždy informace k našim nadcházejícím akcím. Samozřejmostí je i sekce týkající se servisu, kam se mohou obracet jak B2B, tak B2C zákazníci.

Připravujeme pro vás další marketingové novinky v novém jednotném grafickém designu a budeme rádi, pokud se vám na novém webu bude dobře pohybovat. Vaše názory a připomínky nám můžete případně zaslat na e-mail webko@its.cz.

Jsme si vědomi, že nikdo není dokonalý a na zlepšení kontinuálně pracujeme. Za všechny vaše podněty tak předem moc děkujeme!

Co dalšího si přečíst

Podívejte se na další aktuality ze světa IT a dění ve společnosti ITS

Hledáte partnera pro vaše IT?

Neváhejte se na nás obrátit.

Michal Šon

Michal Šon

Ředitel sekce pro klíčové zákázníky

Anna Říhová

Anna Říhová

Business Development Manager

Jan Šafrata

Jan Šafrata

Business Development Manager

Přihlašte se k našemu newsletteru