Menu

ITS na Supplier Summitu Tesco ve Velké Británii

1 min

V uplynulém týdnu jsme byli jako dodavatelé společnosti Tesco pozváni na centrálu společnosti ve Welwyn Garden City nedaleko Londýna, kde proběhl Tesco Group Supplier Summit s více než dvěma sty zástupci dodavatelů a subkontraktorů, zejména z regionu CEE.

Velmi si vážíme samotného faktu, že spolu s vybraným mobilním operátorem jsme byli s ITS jedinými zástupci za Českou republiku.

Společných jmenovatelů konference bylo hned několik a jde o témata, která rezonují nejen společností Tesco, ale bezesporu celým retailovým odvětvím.

Probírala se především udržitelnost, snižování emisí a obecně „go green„, snaha o odpovědný a udržitelný byznys se propisuje například ve využívání obnovitelných zdrojů energie, podpoře lokálního zemědělství v podobě různých inovativních programů až po zero-waste přístup.

A každá snaha a jednotlivé kroky se počítají. Konkrétně jde například o přechod na elektromobily a ekologičtější formy dopravy, či nové, více zelené metody chlazení sortimentu, které v objemech a v měřítku společnosti jako Tesco Group přináší nejen nemalé úspory, ale především jsou často hybatelem změn pro celé odvětví.

Jako technologický dodavatel provozních aplikací si ceníme především možnosti sdílet myšlenky, inovace a success stories napříč jednotlivými trhy, tato setkání jsou vždy velmi inspirativní.

Pokud by vás zajímalo ve větším detailu, k jakým závazkům se společnost Tesco Group zavázala v rámci udržitelného přístupu, více se dočtete zde.

Co dalšího si přečíst

Podívejte se na další aktuality ze světa IT a dění ve společnosti ITS

Hledáte partnera pro vaše IT?

Neváhejte se na nás obrátit.

Michal Šon

Michal Šon

Ředitel sekce pro klíčové zákázníky

Anna Říhová

Anna Říhová

Business Development Manager

Jan Šafrata

Jan Šafrata

Business Development Manager

Přihlašte se k našemu newsletteru