• cs
  • en

Profil společnosti

ITS akciová společnost

Akciová společnost ITS působí na českém trhu v oblasti informatiky od roku 1990. Od svého založení nabízí pro své zákazníky komplexní služby v oblasti informačních technologií.

Po celou dobu své působnosti patří k předním obchodním partnerům IBM v České republice, se kterou úspěšně spolupracuje v oblasti vývoje e-business aplikací, obchodu a služeb. Během posledních let je společnost ITS vždy hodnocena jako partner roku v některé z oblastí dodávek produktů IBM. Od roku 2002 je pro oblast SW certifikována jako Premier Business Partner IBM a Lenovo.

Vlastní programová řešení společnosti ITS jsou zaměřená na obchodní, ekonomické, výrobní a kancelářské agendy, distribuci, tvorbu a archivaci externích a interních obchodních dokumentů a e-business B2B aplikací. Při realizaci projektů vychází z rozsáhlé znalosti potřeb zákazníků a z dlouhodobého sledování vývoje problematiky technologie procesů a trendů v jejich segmentu trhu.

Společnost ITS nabízí i realizaci aplikací dle požadavků zákazníka s využitím nejmodernějších informačních technologií. Kvalitu programových řešení oceňují nejen tuzemští zákazníci, ale i nadnárodní společnosti u nás i v zahraničí.

Kromě vývoje aplikačního software dodává ITS téměř celé portfolio produktů IBM Systems – System i, System p, System x, BladeCenter, System Storage, tiskárny, software, stolní počítače a notebooky Lenovo a pokladní systémy Toshiba. U většiny těchto produktů zajišťuje záruční i pozáruční servis týmem certifikovaných techniků.

Společnost ITS má kromě sídla v Praze své pobočky také v Brně a v Chrudimi. Díky vybudované servisní síti zabezpečuje společnost ITS servisní podporu po celém území České republiky.

Cílem společnosti ITS je vytvářet komplexností dodávek a kvalitou služeb dlouhodobý vztah se zákazníkem založený na využití rozsáhlých znalostí, etického přístupu a profesionality.

Společnost ITS akciová společnost má od roku 2005 zavedený a certifikovaný systém řízení kvality dle normy ISO a platný certifikát ČSN EN ISO 9001:2016 a od roku 2011 má certifikaci pro oblast bezpečnosti informací dle ČSN EN ISO 27001:2014 a od roku 2012 má společnost zaveden systém environmentálního managementu dle normy ČSN EN ISO 14001:2016.