• cs
  • en

Aktuality

seminar 

Máme pro Vás k dispozici záznam našeho semináře zaměřeného na Ochranu a zabezpečení firemních dat.

dtube 

Nově jsme do aplikace eProcesy přidali zajímavé nové funkce. Mimo jiné možnost připojení dokumentů z mobilního zařízení. 

radnice mh

 

Jsme rádi, že si město Mnichovo Hradiště vybralo aplikaci e-procesy pro řízení agendy úřadu.

dtube 

Nově jsme na web eProcesy přidali seznam procesů, které jsou v aplikaci aktuálně zpracovány.  

sdo logo 2021Na našem webu, který se věnuje řešení pro bezheslové přihlašování bezhesla.cz se objevily nová videa.

moneta logo

Jsme rádi, že si nás Moneta Money Bank vybrala jako partnera pro elektrorevizi svých datových center. 

sdo logo 2021 V souvislosti s partnerstvím pro řešení bezheslového přihlašování od Secret Double Octopus jsme spustili nový web bezhesla.cz.

dtube 

Jste a nebo se chcete stát uživatelem naší aplikace eProcesy? Přímo na webu aplikace najdete sekci s novinkami.

dtube 
Máme pro Vás třetí díl naší mini komiksové série na téma e-Procesy

dtube 
Máme pro Vás druhý díl naší mini komiksové série na téma e-Procesy

dtube 
Startujeme nový komiksový seriál, kterým Vám chceme přiblížit reálné situace, kde Vám může naše aplikace e-Procesy pomoci. 

 

Lenovo premier sp
 Společně s obhajobou nejvyšší úrovně obchodního partnerství s Lenovo jsme zároveň jsme obhájili naši kompetenci v oblasti servisu server a storage infrastruktury - Lenovo Premier Authorised service provider a také partnerství v oblasti servisování koncových stanic, tedy PC a noteboků - Lenovo Authorised service provider.

 

lenovo ispp 

I v tomto roce jsme obhájili naše Lenovo partnerství nejvyšší úrovně a můžeme se pyšnit oceněním Infrastructure Solutions Partner Platinum. Jedná se o  TOP partnerství v oblasti serverové a storage infrastruktury.

Neváhejte se na nás obrátit s požadavky od nejmenších serverů a datových úložišt až po návrhy datových center a složitější infrastruktrury. Známe Lenovo produkty i technologie a máme s nimi zkušenosti.

dtube 

Máme za sebou naše první online vysílání. Představení aplikace e-Procesy proběhlo naštěstí bez problémů a těm, kteří neměli čas ho přinášíme ke shlednutí na našem Youtube kanálu. Pokud máte chuť se podívat, tak ho najdete na tomto odkazu.

dtube 

Ve čtvrtek 13.5.2021 jsme pro Vás připravili online představení aplikace e-Procesy. Přenos začne ve 14:00 a nabízí přiležitost se dozvědět více o funkcionalitě a možnostech, které naše aplikace nabízí. Rádi bychom Vám ji představili osobně, ale prozatím alespoň touto cestou. Pokud máte chuť se podívat, tak se registrujte na tomto odkazu.

dtube 

Připravili jsme pro Vás nové video k aplikaci e-Procesy, které představuje proces nástupu nového zaměstnance. Video najdete v sekci Ukázková videa.

dtube 

Naší rodinu aplkací D-tube určených pro digitalizaci firemních procesů nově nazýváme e-Procesy. Aplikace jsou nedílnou součástí našich aktivit na poli digitální transformace.

 

Více detailů najdete na odkazu zde.

SECaaS.001

 

Na náš Youtube kanál jsme umístili video představující produkt Bezpečnost jako služba (SECaaS). Najdete v něm demonstraci toho, jak dokážeme pomoci právě Vaši firmě a to bez jakýchkoli investic.

Odkaz najdete ZDE.

baas.001

 

Naše Zálohování jako služba (BaaS) Vám pomůže předejít nepříjemným situacím, které dříve nebo později nastanou. Vaše firemní data jsou nenahraditelná a podle toho je třeba s nimi zacházet. V připojeném videu jsme se rozhodli názorně demonstrovat všechny výhody našeho řešení.

 

Odkaz najdete ZDE.

Technologie v ITS se drží aktuálních trendů. Náš vývojový tým se poslední roky soustředí na využívání moderních open source technologií, což se ukázalo jako strategicky výhodné při adopci Tanzu technologií VMware, specificky oblasti kontejnerů a Kubernetes. Jestli využíváte platformu VMware, podívejte se s námi jaké technologie jsou k dispozici v rámci portfolia VMware Tanzu.

 

vmware tanzu banner

Kybernetická bezpečnost je zásadním tématem současnosti. Přibývá útoků, které jsou cílené na konkrétní obory podnikání (např. banky), případně konkrétní firmy. Motivace útočníků se mění. V minulosti bylo často cílem škodit, dnes převažuje motivace ekonomická. Ať se jedná o phishingové útoky na banky ve snaze získat přístupy k účtům jejich klientů nebo o ransomware útoky na konkrétní firmy s cílem získat výkupné za zašifrovaná firemní data. 

 

vmware carbon black banner

IBM nyní nabízí datová úložiště IBM FlashSystem za velmi dostupné ceny, které mohou začínat např. pro konfiguraci Flashsystem 5010 SFF, 18TB HDD již od 179.900,- Kč. Úložiště je připravené pro hybridní cloud, je vhodné též pro standardní využití jako datové úložiště pro aplikační servery a nabízí možnost deduplikace a komprese dat. Svá data můžete také zálohovat u nás pomocí nástroje Spectrum Protect bez investic. Pokud máte zájem o nezávaznou nabídku nebo konzultovat možnosti upgrade vašeho stávajícího datového úložiště, napište prosím na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 

 

Více informací na:
https://www.ibm.com/cz-en/it-infrastructure/storage/hybrid-storage

IBM Cloud logo

Operační systém IBM i, nebo pro některé postaru AS/400 je stále silně zastoupen v mnoha firmách po celém světě. Také u nás máme stále živou komunitu firem provozujících tuto platformu pro své klíčové obchodní procesy. Není divu, tyto systémy vždy zdobila vysoká spolehlivost a stabilita, což je zejména pro kritické procesy bank nebo výrobních firem důležité. Velmi často je navíc software vytvořen na míru dané organizaci a nahradit ho není snadné. 

Tradiční přístup obměny hardware, tedy každých několik let koupit nové servery, IBM nyní rozšiřuje o možnost provozovat platformu IBM i v cloudu. Nově tedy můžete do výpočtů v čase obměny svých systémů zahrnout také možnost pronájmu jedné nebo více instancí v datových centrech IBM.

IBM Cloud logo

Síla architektury IBM Power byla vždy v poskytování vysokého výkonu a škálovatelnosti pro kritické aplikace. Vývoj platformy stále aktivně pokračuje a důkazem toho je oznámení IBM Power 10, tedy zcela nové generace zaměřené primárně na hybridní cloudová prostředí. Kromě posunutí výrobního procesu na 7nm dochází k radikálnímu navýšení škálovatelnosti a tím celkové propustnosti při zachování energetické náročnosti samotného procesoru. Platforma zároveň nabízí nové instrukce pro zpracování aplikací typu AI a machine learning. IBM Power 10 bude na trhu dostupný v druhé polovině roku 2021.

 

Architektura IBM Power je aktuálně k dispozici také v IBM Cloud prostředí. Nemusíte pouze zvažovat nákupy svých serverů do on-premise prostředí, ale také můžete do svých výpočtů zahrnout variantu pronájmu infrastruktury (případně konkrétní instance) v plně cloudovém režimu.

Všichni věříme, že kromě zálohy svých dat jsme schopni také úspěšné obnovy. Stále více našich velkých zákazníků přesouvá zodpovědnost za provoz svého zálohovacího řešení na nás. Důvodem je, že kromě zálohy potřebují mít jistotu, že data také spolehlivě obnoví a to často i po mnoha letech.

Rizikem již není pouze smazání, či poškození dat. Roste počet cílených vyděračských útoků (ransomware), kdy dojde ke kompletnímu zašifrování firemních dat. Útočník následně požaduje zaplacení výkupného za jejich obnovu. V těchto případech velmi často dojde i k zašifrování samotné zálohy a ta je tedy pro obnovu zcela nepoužitelná. Položte člověku zodpovědnému za Vaše data následující otázky:

Revize IT technologií je často opomíjena, přitom IT technologie – servery, síťové prvky, firewally jsou běžnými spotřebiči jako např. rychlovarné konvice. Zásadním rozdílem je však pohled na odstávku měřeného spotřebiče, u konvice chvilková odstávka nevadí, u serveru ano. Nabízíme revizi jako službu, už se nebudete muset o nic starat.

revize

Řešíte ve Vaší firmě opakující se rutinní činnosti, pro které stále používáte papír? Potřebujete zdigitalizovat záznam o zákonem nařízených činnostech (např. BOZP)? Potřebujete přidělovat úkoly a  vyhodnocovat jejich plnění?

tasklist

Doba kovidová nutí firmy přehodnotit pohled na vybavení zaměstnanců. Přestože v posledních letech řada firem přešla kompletně na notebooky, stále ještě bylo velké množství firem používajících běžné stolní počítače. To se teď mění tak rychle, že mohou být problémy s dostupností notebooků u některých výrobců, případně konkrétních modelů.

Protože jsme již roky dodavatelem a také servisním partnerem pro koncová zařízení Lenovo (již od časů IBM), rozhodli jsme se zrekapitulovat jaké vlastně máte v řadě Lenovo notebooků možnosti. Pojďme na to.

ibm

V polovině srpna ohlásila IBM nové procesory IBM POWER10, které budou opět výkonnější a energeticky úspornější než procesory současné, vhodné zejména pro nasazení v hybrid cloud prostředí. 

Potvrdili jsme naše znalosti řešení pro kontejnerizaci aplikací na platformě VMware.

 

Strana 1 z 2