• cs
  • en

Aktuality

VMware Tanzu - kontejnerizace aplikací s VMware.

Technologie v ITS se drží aktuálních trendů. Náš vývojový tým se poslední roky soustředí na využívání moderních open source technologií, což se ukázalo jako strategicky výhodné při adopci Tanzu technologií VMware, specificky oblasti kontejnerů a Kubernetes. Jestli využíváte platformu VMware, podívejte se s námi jaké technologie jsou k dispozici v rámci portfolia VMware Tanzu.

 

vmware tanzu banner

Kontejnery a DEVOPS hýbou současným IT světem a VMware samozřejmě nestojí stranou. Tradiční organizace, které roky úspěšně provozují virtualizační technologie VMware čelí současnému trendu posunu vývoje směrem ke kontejnerizaci aplikací a změny ve způsobu práce. Jejich masivní rozvoj přináší nové výzvy jak je provozovat a integrovat do stávajícího světa virtuálních serverů. 

Odpovědí VMware je právě platforma Tanzu. S pomocí Tanzu můžete váš stávající VMWare svět rozšířit oprovoz kontejnerů a Kubernetes. Tanzu již ve verzi Standard nabízí Kubernetes umožňující orchestraci Vašich kontejnerových aplikací nejen on-premise, ale napříč veřejným cloudovým prostředím. Můžete si tedy sami rozhodnout odkud poběží Vaše aplikace, využívat dynamicky on-premise a cloud prostředí a to celé řídit z jednoho místa. A pokud chcete, využijete infrastrukturních nástrojů VMware jako je např. NSX, abyste kontejnery ještě lépe integrovali a zabezpečili. Jak bylo zmíněno, Tanzu vychází z open source Kubernetes, nehrozí žádný vendor lock a můžete mít časté aktualizace jako v open-source světe – ale s platformou testovanou pro Enterprise prostředí a produkční podporou.

V ITS máme za sebou první implementace u našich zákazníků, získali jsme reálnou zkušenost s nasazením platformy Tanzu do existujícího VMware on-premise prostředí. Při implementaci se ukázala klíčovou naše znalost VMware infrastruktury, chápání bezpečnosti a v neposlední řadě i znalosti moderních způsobů vývoje a s tím souvisejících nástrojů. 

Naše kompetence najdete zde.

Více o Tanzu najdete také na stránce VMware.

Kdykoli budete mít chuť se dozvědět více, neváhejte se obrátit na našeho kolegu Honzu Šafratu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 720 756 898).

 

Naposledy změněno 8. 03. 2021