• cs
  • en

Aktuality

Koncem března jsme pro vás připravili další workshop kybernetické bezpečnosti, tentokrát s přiléhavým podtitulem ILUZE vs. REALITA. Naši IT specialisté sdíleli své zkušenosti a praktické rady, probírali jsme témata jako pojištění proti kybernetickým útokům, či jak mohou být uživatelé nebezpeční a co můžete udělat pro eliminaci, nebo snížení rizika. Děkujeme ještě jednou za fyzickou i online účast všem zájemcům a vaše pozitivní ohlasy. Pokud jste akci nestihli, lze ji shlédnout pohodlně ze záznamu na tomto odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=mPWUw_qGjoc

27. 12. 2022

PF 2023

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný nadcházející rok 2023!

mail

 

V uplynulých dnech jsme měli možnost v rámci spolupráce se Soukromou střední školou výpočetní techniky na Praze 9 uspořádat workshop pro studenty třetích ročníků. Náš CEO Lumír Srch, zkušený matador v oblasti IT, se věnoval především tématu kybernetických hrozeb a tomu, jak se proti nim ochránit.

mail

 

Pojďte s námi nezávazně otestovat kontrolu příchozí pošty pro Vaši doménu. 

Neustále se množí bezpečnostní hrozby přicházející z e-mailů a nově máte možnost si vyzkoušet bezpečnostní kontrolu Vašich příchozích zpráv naším robustním řešením. 

IMG 3935
Jsme rádi, že partneři oceňují naše zkušenosti a přidanou hodnotu pro zákazníky v oblasti kontejnerizace (VMware Tanzu), bezpečnosti (VMware Carbon Black) a také infrastruktury Lenovo a IBM. 

18. 02. 2022

Whistleblowing

mailbox

 

Víte co to je Whistleblowing? A víte, že má každá společnost nad 25 zaměstnanců novou zákonnou povinnost?

 

„Whistleblowing je ve světě rozšířená a uznávaná praktika umožňující zaměstnancům firem podat anonymní oznámení na podezření z jakékoliv nekalé nebo negativní činnosti páchané v rámci firmy. 

into3 

Záznam našeho třetího semináře zaměřeného na Ochranu a zabezpečení firemních dat je k dispozici.

seminar 

Máme pro Vás k dispozici záznam našeho druhého semináře zaměřeného na Ochranu a zabezpečení firemních dat.

lenovo oceneni 

S radostí oznamujeme, že jsme dosáhli skvělého výsledku v oblasti Lenovo serverů.

seminar 

Máme pro Vás k dispozici záznam našeho semináře zaměřeného na Ochranu a zabezpečení firemních dat.

dtube 

Nově jsme do aplikace eProcesy přidali zajímavé nové funkce. Mimo jiné možnost připojení dokumentů z mobilního zařízení. 

radnice mh

 

Jsme rádi, že si město Mnichovo Hradiště vybralo aplikaci e-procesy pro řízení agendy úřadu.

dtube 

Nově jsme na web eProcesy přidali seznam procesů, které jsou v aplikaci aktuálně zpracovány.  

sdo logo 2021Na našem webu, který se věnuje řešení pro bezheslové přihlašování bezhesla.cz se objevily nová videa.

moneta logoJsme rádi, že si nás Moneta Money Bank vybrala jako partnera pro elektrorevizi svých datových center. 

sdo logo 2021 V souvislosti s partnerstvím pro řešení bezheslového přihlašování od Secret Double Octopus jsme spustili nový web bezhesla.cz.

dtube 

Jste a nebo se chcete stát uživatelem naší aplikace eProcesy? Přímo na webu aplikace najdete sekci s novinkami.

dtube 
Máme pro Vás třetí díl naší mini komiksové série na téma e-Procesy

dtube 
Máme pro Vás druhý díl naší mini komiksové série na téma e-Procesy

dtube 
Startujeme nový komiksový seriál, kterým Vám chceme přiblížit reálné situace, kde Vám může naše aplikace e-Procesy pomoci. 

 

Lenovo premier sp
 Společně s obhajobou nejvyšší úrovně obchodního partnerství s Lenovo jsme zároveň jsme obhájili naši kompetenci v oblasti servisu server a storage infrastruktury - Lenovo Premier Authorised service provider a také partnerství v oblasti servisování koncových stanic, tedy PC a noteboků - Lenovo Authorised service provider.

 

lenovo ispp 

I v tomto roce jsme obhájili naše Lenovo partnerství nejvyšší úrovně a můžeme se pyšnit oceněním Infrastructure Solutions Partner Platinum. Jedná se o  TOP partnerství v oblasti serverové a storage infrastruktury.

Neváhejte se na nás obrátit s požadavky od nejmenších serverů a datových úložišt až po návrhy datových center a složitější infrastruktrury. Známe Lenovo produkty i technologie a máme s nimi zkušenosti.

dtube 

Máme za sebou naše první online vysílání. Představení aplikace e-Procesy proběhlo naštěstí bez problémů a těm, kteří neměli čas ho přinášíme ke shlednutí na našem Youtube kanálu. Pokud máte chuť se podívat, tak ho najdete na tomto odkazu.

dtube 

Ve čtvrtek 13.5.2021 jsme pro Vás připravili online představení aplikace e-Procesy. Přenos začne ve 14:00 a nabízí přiležitost se dozvědět více o funkcionalitě a možnostech, které naše aplikace nabízí. Rádi bychom Vám ji představili osobně, ale prozatím alespoň touto cestou. Pokud máte chuť se podívat, tak se registrujte na tomto odkazu.

dtube 

Připravili jsme pro Vás nové video k aplikaci e-Procesy, které představuje proces nástupu nového zaměstnance. Video najdete v sekci Ukázková videa.

dtube 

Naší rodinu aplkací D-tube určených pro digitalizaci firemních procesů nově nazýváme e-Procesy. Aplikace jsou nedílnou součástí našich aktivit na poli digitální transformace.

 

Více detailů najdete na odkazu zde.

SECaaS.001

 

Na náš Youtube kanál jsme umístili video představující produkt Bezpečnost jako služba (SECaaS). Najdete v něm demonstraci toho, jak dokážeme pomoci právě Vaši firmě a to bez jakýchkoli investic.

Odkaz najdete ZDE.

baas.001

 

Naše Zálohování jako služba (BaaS) Vám pomůže předejít nepříjemným situacím, které dříve nebo později nastanou. Vaše firemní data jsou nenahraditelná a podle toho je třeba s nimi zacházet. V připojeném videu jsme se rozhodli názorně demonstrovat všechny výhody našeho řešení.

 

Odkaz najdete ZDE.

Technologie v ITS se drží aktuálních trendů. Náš vývojový tým se poslední roky soustředí na využívání moderních open source technologií, což se ukázalo jako strategicky výhodné při adopci Tanzu technologií VMware, specificky oblasti kontejnerů a Kubernetes. Jestli využíváte platformu VMware, podívejte se s námi jaké technologie jsou k dispozici v rámci portfolia VMware Tanzu.

 

vmware tanzu banner

Kybernetická bezpečnost je zásadním tématem současnosti. Přibývá útoků, které jsou cílené na konkrétní obory podnikání (např. banky), případně konkrétní firmy. Motivace útočníků se mění. V minulosti bylo často cílem škodit, dnes převažuje motivace ekonomická. Ať se jedná o phishingové útoky na banky ve snaze získat přístupy k účtům jejich klientů nebo o ransomware útoky na konkrétní firmy s cílem získat výkupné za zašifrovaná firemní data. 

 

vmware carbon black banner

Strana 1 z 2