Menu

Co přinese spojení VMware a Broadcom?

1 min

To byla jedna z hlavních otázek, které pomohlo zodpovědět včerejší Technology forum Prague 2024, které proběhlo v 02 universum, letos pod společnou záštitou společností TD Synnex & VMware.

Event to byl opět vskutku velkolepý, na pódiu se pod taktovkou Vlastimila Horáka (VMware)Pavla Saláka (TD Synnex) vystřídali různí partneři, probrali se produktové novinky pro letošní rok, představilo se opět několik case studies.

Za zmínku stojí projekt s Policií ČR, který sympaticky prezentoval pan Karel Draganov (NCICT) a který nás ujistil, že policejní složky v technologiích rozhodně nezaostávají. Padlo i několik zajímavých a konkrétních čísel, například to, jak se díky provázanosti systémů skrz VMware řešení daří reálně spolupracovat v rámci Schengenu při hledání pohřešovaných osob, či kolik zaměstnanců IT má řádově Policie ČR. Zajímavá čísla.

V rámci panelové diskuse byl hlavním tématem trend migrace z cloudu zpět k on-premise, kde se panelisté více méně shodli, že čistě cloudové prostředí nemusí být vhodné pro každého a v mnoha případech může být řešením právě hybridní varianta. Obecně zaznělo, že termíny jako hybridní cloud či multicloud budeme slýchávat ještě frekventovaněji.

Jako každý rok byla akce přínosná také v oblasti networkingu, díky možnosti potkat se na místě s řadou osobností z české IT špičky. Závěrem byl večer neformálně zakončen koncertem skupiny Monkey Business.

Pokud vás zajímá, co vše zaznělo na letošním Technology fóru, více se dočtete zde. Nejzajímavější momenty z akce najdete v naší fotogalerii.

Co dalšího si přečíst

Podívejte se na další aktuality ze světa IT a dění ve společnosti ITS

Hledáte partnera pro vaše IT?

Neváhejte se na nás obrátit.

Michal Šon

Michal Šon

Ředitel sekce pro klíčové zákázníky

Anna Říhová

Anna Říhová

Business Development Manager

Jan Šafrata

Jan Šafrata

Business Development Manager

Přihlašte se k našemu newsletteru