• cs
  • en

Hardware a prodej IT

Produkty IBM

Produkty IBM

Systémy a servery

ITS dodává celé portfolio HW produktů IBM – Power Systems s operačními systémy AIX, IBM i a Linux a Storage Systems. 

U většiny těchto produktů zajišťuje týmem techniků a systémových inženýrů certifikovaných IBM instalační a provozní služby a podporu po celou dobu užívání.

Power Systems

Servery IBM POWER9 jsou připraveny pomoci uživatelům využít  moderní platformy AI (umělá inteligence)  a Big Data. Tím může IT pomáhat společnostem reagovat rychleji na nové trendy, což může mít významný dopad na zvýšení konkurenceschopnosti firmy.


více informací -->

 

Storage Systems

IBM Storwize nabízí nejnovější technologie pro ukládání dat, zejména nákladově efektivní nasazení flash technologií, čímž je možno optimalizovat investiční i provozní náklady a zároveň maximalizovat flexibilitu u heterogenních systémů pro ukládání dat. Komprese a další pokročilé funkce, které se snadno nasazují, pomáhají optimalizovat náklady v souvislosti s růstem. Řešení využívají software IBM Spectrum Virtualize, který umožňuje efektivní virtualizaci dat v systémech IBM i non-IBM.


více informací -->

 

Páskové knihovny

Zařízení pro spolehlivou ochranu dat a dlouhodobé uchovávání. Škálovatelné, odolné, bezpečné, dlouhodobé uchovávání a dat na páskách, volitelně bez možnosti přepisu v souladu s předpisy.


více informací -->

Číst více
Produkty Lenovo PC

Produkty Lenovo PC

Dodáváme kompletní portfolio produktů Lenovo PC zejména pro pracovní použití včetně zajištění autorizovaného servisu.


více informací -->

Produkty Lenovo pro Datová centra

Produkty Lenovo pro Datová centra

Dodáváme kompletní portfolio produktů Lenovo pro datová centra (servery ThinkSystem , storage, networking) včetně návrhů infrastruktury, instalace a následné podpory..


více informací -->

Pokladní systémy Toshiba

Pokladní systémy Toshiba

Toshiba Global Commerce Solutions (Toshiba GCS) je přední světový hráč v oblasti dodávek technologií pro maloobchod. Toshiba GCS nabízí integrovaná řešení pro obchodní řetězce.

Spolu s globálním týmem specializovaných obchodních partnerů lídrem v oblasti inovativních retailových řešení, která zintenzivňují zapojení zákazníků do procesu prodeje, aplikují vývoj a zkušenosti v obchodě a urychlují digitální transformaci v oblasti obchodu.

Kromě moderních, designových pokladních systémů nové řady TCx nabízí společnost Toshiba GCS tzv. Self Checkout zařízení, příslušenství a softwarová řešení pro obchod.


více informací -->

Číst více
Software

Software

Dodáváme SW produkty:

Na všechny dodávané SW produkty prodáváme prodloužení podpory v následujících létech.

Infrastruktura a IT řešení

Infrastruktura a IT řešení

Kromě výše uvedeného prodáváme produkty předních IT společností (Cisco, Fortinet, Symantec, Microsoft, a další), jež vhodně doplňují naše řešení založená zejména na výše uvedených produktech.

Elektrorevize datových center

Elektrorevize datových center

Revize IT technologií je často opomíjena, přitom IT technologie jsou považovány za běžné spotřebiče jako např. rychlovarné konvice. Zásadním rozdílem je však pohled na odstávku měřeného spotřebiče. U konvice chvilková odstávka nevadí, u serveru ano. Nabízíme revizi jako službu, už se nebudete muset o nic starat. Více informací najdete zde.

Stěhování datových center

Stěhování datových center

Nevyhovují vám stávající prostory, ve kterých máte umístěné servery a obáváte se komplikací spojených se změnou? Stěhování datových center se věnujeme téměř 20 let a máme roky prověřené metody. Vyhodnotíme vaše potřeby, naplánujeme, zorganizujeme a zabezpečíme celou akci tak, aby vaši klienti nezaznamenali výpadek služeb.

 

Zásadní otázka je, proč vlastně datové centrum stěhovat? Obvykle jde o spolehlivost stávajícího prostoru a jeho kvalitu, samotný fyzický prostor, kapacitu chlazení a napájení případně komerční podmínky. Organizace a firmy často dojdou do bodu, kdy prostor, ve kterém vyrostly, přestane vyhovovat a hledají další a kvalitnější místo pro svůj růst. I řada velkých zákazníků již pochopila, že nemá smysl investovat do vlastního datového centra a je lepší využít nabídku pronajatého prostoru u firmy, která má provoz těchto technologií v popisu práce.

Stěhovat datové centrum, pokud máte zkušenosti, není neřešitelná činnost. Musíte najít dobré partnery, kterým věříte. Musíte kolem sebe mít lidi, kterým to není jedno, kteří udělají ten krok navíc, když je to třeba a nenechají to být. Jeden náš zákazník pro toto má skvělý slogan, který říká, že na každé drobnosti záleží. Vystihuje to naprosto přesně.

 

V ITS máme za sebou několik podobných akcí. Jsme přesně takoví, nikdy Vás nezklameme, nikdy to nenecháme být, prostě uděláme všechno proto, aby to dopadlo dobře a dle plánu.

 

Stěhování zastřešíme komplexně, od analýzy, projektový management, přes samotnou stěhovací firmu, vlastní tým pro instalace a kabeláž v datovém centru, pojištění celé akce, koordinaci interních týmů zákazníka a také koordinaci dodavatelů zákazníka, typicky poskytovatelů hostingu anebo WAN služeb. 

 

Zažili jsme různé modely spolupráce. Od modelu, kdy si celou akci řídí sám zákazník a najímá si každého jednotlivého dodavatele až po kompletní službu. Fungovat bude oboje, ale jen druhý model vám zajistí, že bude jasně definována zodpovědnost. V prvním případě se pravděpodobně potkáte s tím, že se za některé kroky nebude cítit zodpovědný nikdo.

 

Pokud zvažujete, zda Vaše datové centrum nepřesunout ze stávajících prostor do profesionálního hostingu a brání Vám v tom strach o komplexitu celé akce, tak to proberte s námi. Umíme to, máme toho hodně za sebou a pomůžeme se vším od vyjednávání s dodavatelem hostingu až po poslední šroubek v racku.

Číst více