Přeskočit navigaci

Tvorba software na klíč

Společnost ITS a.s. disponuje týmem špičkových profesionálů v oblasti vývoje aplikačního software. Softwarová řešení vytvářená tímto týmem jsou založena na bázi produktů IBM WebSphere a IBM DB2 popř. ORACLE, Lotus Notes/Domino. Tyto moderní technologie umožňují vytvářet vysoce dostupné, škálovatelné, robustní aplikační řešení v prostředí objektové orientovaného prostředí JAVA2EE. Vývojové prostředky používané týmem jsou IBM Rational Application Developer pro vlastní vývoj aplikací JAVA2EE a Jazz Suite pro řízení projekčního týmu. 

Divize vývoje software ITS a.s. vybudovala velmi efektivní aplikační framework jSPEC plně kompatibilní s architekturou JAVA2EE a SOA, jenž umožňuje vytvářet robustní, vysoce dostupné aplikace.
 

Vytvořené aplikace jsou aplikace s vícevrstvou architekturou (s odděleným uživatelským rozhraním, aplikační logikou a persistencí datových objektů). Uživatelské rozhraní aplikací je orientováno na současné užívané internetové prohlížeče bez nutnosti jakýchkoliv dalších klientských komponent. Na klientské straně je možno využít alternativních služeb uživatelského rozhraní zabezpečující přímou integraci se standardními kancelářskými aplikacemi (Open Office nebo MS Office). Aplikace s centralizovanou aplikační logikou provozovanou výhradně na aplikačních serverech, vytvářejí robustní, velmi efektivní, provozně jednoduchá řešení, která minimalizují náklady na jejich správu.
 

Divize vývoje software zaměstnává špičkové odborníky, certifikované IBM v oblasti vývoje aplikací JAVA, IBM DB2 prostřednictvím vývojových nástrojů IBM Rational.
 

Příkladovou referencí již vytvořených aplikací  je systém TIMS, mezinárodní standard používaný společností TESCO jako univerzální komplexní řešení B2B pro obchodní řetězec TESCO. Tato aplikace byla úspěšně implementována v zemích, kde TESCO operuje (Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Thajsko, Turecko, USA a UK).
 

Další příkladovou referencí je vytvoření aplikace pro komplexní podporu marktetingových a komerčních činností určených pro obchodní organizace s rozsáhlým počtem obchodních jednotek.