• cs
 • en

Servis Lenovo Think PC

Autorizovaný záruční i pozáruční servis Lenovo Think PC

Zkušení technici společnosti ITS vám poskytnou kvalitní záruční i pozáruční servis produktů Lenovo business řady Think PC (notebooky, stolní počítače, výkonné pracovní stanice, monitory i tablety). Servisní služby provádí kvalifikovaní výrobcem certifikovaní odborníci a mohou je využít koncoví spotřebitelé i pracovníci IT společností.

Opravy a upgrade zařízení Lenovo Think PC

Autorizovaný servis Lenovo ITS se zaměřuje především na produkty business řady Lenovo Think PC. Opravujeme kompletní produktovou řadu a zajistíme vám i případný upgrade vašeho Lenovo Think zařízení. 

Aktuality Lenovo

 • Servisní partnerství Lenovo.

  17. 05. 2021

   

  Lenovo premier sp
   Společně s obhajobou nejvyšší úrovně obchodního partnerství s Lenovo jsme zároveň jsme obhájili naši kompetenci v oblasti servisu server a storage infrastruktury - Lenovo Premier Authorised service provider a také partnerství v oblasti servisování koncových stanic, tedy PC a noteboků - Lenovo Authorised service provider.

 • Obhájili jsme Lenovo partnerství nejvyšší úrovně.

  17. 05. 2021

   

  lenovo ispp 

  I v tomto roce jsme obhájili naše Lenovo partnerství nejvyšší úrovně a můžeme se pyšnit oceněním Infrastructure Solutions Partner Platinum. Jedná se o  TOP partnerství v oblasti serverové a storage infrastruktury.

  Neváhejte se na nás obrátit s požadavky od nejmenších serverů a datových úložišt až po návrhy datových center a složitější infrastruktrury. Známe Lenovo produkty i technologie a máme s nimi zkušenosti.

 • ServicePoint – Praha

   
  praha

  Vinohradská 184, 130 52 Praha 3
  tel: +420 255 772 100
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Otevírací doba
  Po-Pá: 9,00-17,00

 • ServicePoint – Brno

   
  brno

  Hybešova 38, 602 00 Brno
  tel: +420 538 707 135
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Otevírací doba
  Po-Pá: 8,30-16,30