• cs
  • en

Aktuality

Zálohování jako služba

Všichni věříme, že kromě zálohy svých dat jsme schopni také úspěšné obnovy. Stále více našich velkých zákazníků přesouvá zodpovědnost za provoz svého zálohovacího řešení na nás. Důvodem je, že kromě zálohy potřebují mít jistotu, že data také spolehlivě obnoví a to často i po mnoha letech.

Rizikem již není pouze smazání, či poškození dat. Roste počet cílených vyděračských útoků (ransomware), kdy dojde ke kompletnímu zašifrování firemních dat. Útočník následně požaduje zaplacení výkupného za jejich obnovu. V těchto případech velmi často dojde i k zašifrování samotné zálohy a ta je tedy pro obnovu zcela nepoužitelná. Položte člověku zodpovědnému za Vaše data následující otázky:

  • Kdy naposledy jsme zkusili ze zálohy svá data obnovit?
  • Jak moc jsme si jisti, že zálohovaná data na naší síti jsou odolná proti ransomware útoku?
  • Jak rychle zjistíte, že dochází k samotnému útoku?

Protože máme zkušenosti se zálohováním řady těch největších firem, rozhodli jsme se nabídnout ty nejlepší technologie i těm menším. Je jasné, že pro malé a střední podniky je provoz enterprise technologií finančně nedostupný. S naším produktem Zálohování jako služba (BaaS) toto již neplatí. Samotné řešení nevyžaduje žádné investice, starosti o licence, případně zaměstnance. Pokud chcete zajistit ochranu své sítě, zvažte také  produkt Bezpečnost jako služba (SECaaS).

Zajistíme nejen bezpečnou a geograficky oddělenou zálohu Vašich dat, ale také asistenci při potřebě obnovy. Naše řešení je zároveň postaveno tak, že Vás proaktivně upozorní na to, že dochází k zašifrování souborů ve Vaši síti a samozřejmě je odolné proti zašifrování samotné zálohy. Neřešíte vstupní investice a zálohujete pomocí profesionálních nástrojů, které jsou používány v těch největších organizacích. Platíte pouze za spotřebovanou kapacitu. 

 

Měsíční cena 3500 Kč za 1TB zálohované kapacity zahrnuje:

- účtování za objem reálně uložených záloh v TB po deduplikaci a kompresi
- cena zahrnuje licence enterprise zálohovacího software
- zálohy jsou uloženy paralelně ve dvou datových centrech (obnova je možná z obou lokalit)
- služba obsahuje veškeré činnosti spojené se zálohovacími servery na straně ITS, telefonickou a emailovou podporu zákazníka
- služba je bez závazku

Více najdete zde:

https://www.its.cz/cloudova-reseni


Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte našeho kolegu Honzu Šafratu na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo telefonu 720756898.

Pokud chcete řešit nejen zálohu dat, ale ochranu celé sítě, pak se podívejte na náš produkt Bezpečnost jako služba (SECaaS).

 

Naposledy změněno 8. 03. 2021